برج باغ هامون در زمینی به وسعت ۵۰۰۰ متر مربع در محیطی آرام و دلنشین در منطقه مهرشهر کرج واقع شده است .
بلوار ملت با دسترسی های محلی از چهارباندی مهرشهر کرج و به واسطه باندری جدید احداث شده در مهرشهر با دو دسترسی مستقیم از اتوبان تهران کرج این امکان را فراهم می نماید تا شما بتوانید از چند مسیر به راحتی خودتان را به این محل برسانید.
ساختمان احداث شده در یک سوم از زمین و در در ضلع شمال و جنوب آن قرار گرفته است که موجب برتری هایی برای این مجموعه گردیده است که در ذیل به چند مورد اشاره میکنم :
۱٫ امکان ساخت دو بلوک شمالی و جنوبی امکان استفاده از تمامی منظرهای را برای ساکنین فراهم آورده است بطوریکه هر واحد از سه منظر مختلف می تواند بهره مند باشد و واحد مورد نظر خود را انتخاب کنند و همچنین با استفاده از مشاعات روف گاردن از تمامی مناظر منطقه و شهر همزمان لذت لازم را خواهند برد.
۲٫ واحدها در هر بلوک در تمامی فصول سال از آفتاب مستقیم بهره مند خواهند بود.
۳٫ واحدها امکان بهره مندی از منظر فضای مرکزی باغ را خواهند داشت.
۴٫ ایجاد فضای پارکینگ برای تمامی واحد ها به تعداد کافی و تامین پارکینگ میهمان و مجموعه کادر نگهداری و مدیریت مجموعه به طور همزمان و به علاوه تامین فضای کارواش در بین دو بلوک مجموعه اقدامی شایسته ساکنین برای تامین رفاه و جلوگیری از هر گونه نگرانی میباشد.
۵٫ تامین فضاهای بزرگتر از ۸ متر مربع برای انباری هایی با ارتفاع ۵/۴ متر
۶٫ تامین دو واحد آسانسور برای هر بلوک و هر آسانسور اختصاصی برای دو واحد با دو درب مجزا مهیا شده است . بنابراین واحد ها به نظر در هر طبقه مشابه تک واحد میباشندو دارای پیش ورودی اختصاصی می باشد.

از ویژگی های دیگر این پروژه می توان به :

الف: عدم وجود هر گونه اشرافیت و محدودیت منظر برای واحد ها در حال حاضر و در آینده به دلیل فضای سبز باغ در اطراف آن
ب: مجوز یک فقره چاه آب برای مجموعه که امکان آبیاری فضای باغ را برای همیشه امکان پذیر می نماید.
ج: سالن اجتماعات با حداکثر ظرفیت حدود ۱۵۰ نفر در بین دو بلوک برای استفاده ساکنین با ارتفاع حدود ۵ متر که فضایی بسیار مدرن و لوکس را مهیا ساخته است.
د: وجود استخر در مجموعه با دسترسی به فضای باز و با اندازه های استاندارد به طول ۱۵ متر و عرض ۵ متر
خ: فضای مشاع مجموعه برابر با ۱۲ هزار متر مربع میباشد که تقریبا یک برابر متراژ هر واحد می باشد بدین معنی که هر واحد در حقیقت با خرید یک واحد ۲۰۰ متری برابر همین واحد دارای فضای مشاع قابل استفاده میباشد. این فضا ها شامل پارکینگ و لابی به ارتفاع ۷ متر با امکانات سالن سینما و سالن ورزش همچنین فضاهای نشیمن و کافه برای ساکنین و میهمانان ایشان و فضای سبز مجموعه و روف گاردن و سالن اجتماعات و استخر میباشد. ضمنا مجموعه دارای دو واحد سرایداری حدود ۶۰ متری میباشد که امکان حضور دائم ایشان برای خدمت به ساکنین مجموعه را به طور دائم فراهم نموده است.
ج: واحد های این مجموعه دو خواب لوکس حدود ۱۸۵ متر و سه خواب لوکس حدود ۲۶۵ متر و ۳ واحد (پنت هاوس ۴۶۵ متر) در طبقه ششم بلوک شمالی تعبیه شده است تا در هر شرایط ساکنین فضای کافی در آپارتمان برای استفاده داشته باشند و از وجود واحد هایی با تعداد اتاق زیاد و متراژ کوچک و یا با متراژ های متفاوت و تعداد خواب یکسان خودداری شده است.
د: سقف واحد های این پروژه با ارتفاعی بلندتر از حد معمول آپارتمان های شهری طراحی شده است و این موجب خواهد شد تا ساکنین در داخل اتاق ها و فضای اپارتمان احساس دلتنگی نکنند.
ر: وجود فضای باغی در محیطی آرام و امن با حضور نگهبانی ۲۴ ساعته و امکانات کامل هتلی در خود مجموعه این امکان را به ساکنین خواهد داد تا بدون خروج از مجموعه بتوانند با دعوت از میهمانان شخصی و کاری خود از ایشان در سالن اجتماعات و یا لابی مجلل پذیرایی نمایند و با وجود نیروهای خدماتی ۲۴ ساعته نیازی به حضور افراد غریبه در مجموعه برای این موضوع نیز نخواهد بود و وجود فضای سبزی که از طریق چاه آب ( با مجوز ) ماندگاری آن تضمین شده است و فضای سبز روز به روز زیباتر و دلنشین تر خواهد شد. به علاوه کارواش و استخر و سالن ورزش و سینما و سالن اجتماعات نوید این را میدهد تا از تمامی امکانات رفاهی شهری و تفریحی در محیطی امن بدون صرف وقت و نگرانی برای خود و خانواده از آن بهره مند گردند.

در پایان بایستی به عرض برسانم تمامی موارد فوق با صرف زمان بسیار و هزینه بیشتر از معمول انجام شده است تا با شعار پول در خدمت رفاه محیطی امن و آرام را برای شما عزیزان فراهم نماییم.