برج باغ هامون در زمینی به وسعت ۵۰۰۰ متر مربع در محیطی آرام و دلنشین در منطقه مهرشهر کرج واقع شده است .
بلوار ملت شرقی با دسترسی های محلی از چهارباندی مهرشهر کرج و به واسطه باندری جدید احداث شده در مهرشهر با دو دسترسی مستقیم از اتوبان تهران کرج این امکان را فراهم می نماید تا شما بتوانید از چند مسیر به راحتی خودتان را به این محل برسانید.
ساختمان های احداث شده در دو بلوک شمالی و جنوبی به متراژ حدود ۲۰۰۰ متر از زمین واقع شده است که موجب برتری هایی برای این مجموعه گردیده است که در ذیل به چند مورد اشاره میکنم :
۱٫ استفاده از تمامی منظرها را برای ساکنین فراهم آورده است بطوریکه هر واحد از سه منظر مختلف می تواند بهره مند باشد و شخص خریدار میتواند، واحد مورد نظر خود را انتخاب نماید، همچنین با استفاده از مشاعات روف گاردن از تمامی مناظر منطقه و شهر همزمان لذت لازم را خواهند برد.
۲٫ واحدها در هر بلوک در تمامی فصول سال از آفتاب مستقیم بهره مند خواهند بود.
۳٫ واحدها امکان بهره مندی از منظر فضای مرکزی باغ را خواهند داشت.
۴٫ تعداد دو پارکینگ برای تمامی واحد ها و تامین پارکینگ میهمان و مجموعه کادر نگهداری و مدیریت مجموعه و کارواش در مجموعه اقدامی شایسته ساکنین برای تامین رفاه و جلوگیری از هر گونه نگرانی میباشد.
۵٫ تامین فضاهای ۱۲ تا ۱۵ متر مربع برای انباری ها (اتاق کار، اتاق ریلکس)
۶٫ تامین دو واحد آسانسور برای هر بلوک و هر آسانسور اختصاصی برای دو واحد با دو درب مجزا مهیا شده است . بنابراین واحد ها به نظر در هر طبقه مشابه تک واحد میباشندو دارای پیش ورودی اختصاصی حداقل به متراژ ۴ الی ۶ متر می باشد.
از ویژگی های دیگر این پروژه می توان به :
• واحدها رو به فضای سبز باغ مرکزی در بین دو بلوک به فاصله ۳۰ متر
• سالن اجتماعات با حداکثر ظرفیت حدود ۱۵۰ نفر در بین دو بلوک برای استفاده ساکنین با ارتفاع حدود ۵/۵ متر که فضایی بسیار مدرن و لوکس را مهیا ساخته است.
• استخر، سوناخشک، سونا بخار، استخرکودک، اتاق ماساژ با داشتن فضای رختکن،کمد تعویض لباس و قابلیت دسترسی به فضای باز با نور مستقیم
• سالن سینما با ظرفیت ۳۲ صندلی در فضایی حدود ۸۰متر به ارتفاع ۶ متر
• سالن Party room (مهمانی های کوچک) در فضایی به متراژ حدود ۸۰ متر
• سالن ورزشی (مینی بسکتبال، بدمینتون، راکت بال، تنیس دیواری، یوگا و…) در فضای سرپوشیده به متراژ ۱۵۰مترمربع برای استفاده کودکان و بزرگسالان در تمامی فصول
• مهدکودک در فضایی به متراژ ۱۰۰ متر با داشتن سرویس مجزا و اتاق خواب کودک
• Office (اتاق اداری) به تعداد ۲ فضای حدودا ۲۰ متری که در لابی جنوبی جهت استفاده ساکنین برای جلسات خصوصی
• کافه در فضایی به متراژ ۳۰۰ متر
• GYM (سالن ورزشی بزرگسالان) در فضایی به متراژ ۲۰۰ متر در لابی شمالی
• سالن بیلیارد
• سالن مطالعه
• مجوز یک فقره چاه آب برای مجموعه که امکان آبیاری فضای باغ را برای همیشه امکان پذیر می نماید.
• فضای مشاع مجموعه برابر با ۱۲ هزار متر مربع میباشد که تقریبا برابر متراژ هر واحد (هر یک متر بنای مفید = با یک متر بنای مشاع) می باشد بدین معنی که هر واحد در حقیقت با خرید یک واحد ۲۰۰ متری برابر همین واحد دارای فضای مشاع قابل استفاده میباشد. این فضا ها شامل پارکینگ و لابی به ارتفاع ۶ متر با امکانات سالن سینما و سالن ورزش همچنین فضاهای نشیمن و کافه برای ساکنین و میهمانان ایشان و فضای سبز مجموعه و روف گاردن و سالن اجتماعات و استخر میباشد. ضمنا مجموعه دارای ۴ واحد سرایداری (هرواحد حدود ۶۰ متر) میباشد که حضور ایشان برای خدمت به ساکنین مجموعه را به طور دائم فراهم نموده است.

• واحد های این مجموعه دو خواب و سه خواب می باشد که در طبقات آخر، ارتفاع واحدها از ۳٫۴۰ تا ۵متر افزایش داشته است. واحدهای با تعداد اتاق کمتر و فضای نشیمن و پذیرایی بزرگتر جایگزین واحد هایی با تعداد اتاق زیاد و متراژ کوچک شده است.
• سقف واحد های این پروژه با ارتفاعی بلندتر از حد معمول آپارتمان های شهری طراحی شده است و این موجب خواهد شد تا ساکنین در داخل اتاق ها و فضای اپارتمان احساس دلتنگی نکنند.
• وجود فضای باغی در محیطی آرام و امن با حضور نگهبانی ۲۴ ساعته و امکانات کامل هتلی در خود مجموعه این امکان را به ساکنین خواهد داد تا بدون خروج از مجموعه بتوانند با دعوت از میهمانان شخصی و کاری خود از ایشان در سالن اجتماعات و یا لابی مجلل پذیرایی نمایند و با وجود نیروهای خدماتی ۲۴ ساعته نیازی به حضور افراد غریبه در مجموعه برای این موضوع نیز نخواهد بود و وجود فضای سبزی که از طریق چاه آب ( با مجوز ) ماندگاری آن تضمین شده است و فضای سبز روز به روز زیباتر و دلنشین تر خواهد شد. به علاوه کارواش و استخر و سالن ورزش و سینما و سالن اجتماعات نوید این را میدهد تا از تمامی امکانات رفاهی شهری و تفریحی در محیطی امن بدون صرف وقت و نگرانی برای خود و خانواده از آن بهره مند گردند.
در پایان بایستی به عرض برسانم تمامی موارد فوق با صرف زمان بسیار و هزینه بیشتر از معمول انجام شده است تا با شعار پول در خدمت رفاه محیطی امن و آرام را برای شما عزیزان فراهم نماییم.